İletişimde Akıllı Çözümler İçin Doğru Yerdesiniz...

Telefon Santral
Telefon Santral

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON ve INTERKOM SİSTEMLERİ

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON ve INTERKOM SİSTEMLERİGünümüzün vazgeçilmez sistemleri olarak adlandırılan apartmanlar, siteler ve villalar için özel olarak tasarlanmış dijital veya analog çalışma altyapısına sahip görüntülü diafon ve interkom sistemleri artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Görüntülü interkom ve görüntülü kapı telefonları zilinizi çalan kişinin kimliği hakkında size sesli diafon ve interkom sistemlerine nazaran daha yüksek güvenlik sağlar

Basit olarak görüntülü diafon, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitöre iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir. Bunun yanında binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörü üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır.

Bir görüntülü diafon sistemi ve görüntülü interkom kurulumu yapılırken kullanılan cihazların yanı sıra görüntü taşıyıcı kabloların da doğru tercih edilmesi gerekmektedir. Yanlış bir tesisat uygulaması kullandığınız cihazlar ne kadar kaliteli olursa olsun görüntü ve ses kalitesi olarak kötü sonuçlar doğurabilir.

Görüntülü kapı telefonu sistemlerinin sizlere uzun yıllar sorunsuz ve sağlıklı hizmet verebilmesi için kullanılan kablo tesisatı ve kablo geçiş güzergahlarının iyi belirlenmesi, dış ortamda kullanılan zil panolarının doğru şekilde montajının yapılması, iç ortamda kullanılan monitör sisteminin kullanımının kolay ve sorunsuz olabileceği bir yere montajının yapılması gerekmektedir.

Ücretsiz Keşif Formu

Yetkili Adı - Soyadı *
Telefon *
E-mail *
Teknik Destek İstiyorum
Bilgi İstiyorum
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu
Mesaj *

Flash Player Yüklemeniz Gerekiyor.

Flash Player Yüklemeniz Gerekiyor.